Rekuperator NILAN Comfort CT150

NILAN

CT 150

Comfort CT 150 to urządzenie wentylacyjne certyfikowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt. Głośność 49dB na najwyższym biegu wentylatora oraz możliwość montażu w pozycji pionowej lub poziomej.

Więcej szczegółów

Drukuj Zgłoś błąd

Opis

Specyfikacja

Opinie

Rekuperator Comfort CT 150 to urządzenie, które wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.

Urządzenia Comfort można stosować w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i apartamentach ale również w biurach.

Głośność 49 dB na najwyższym biegu wentylatora oraz możliwość montażu w pozycji pionowej lub poziomej - jest jego największym atutem. 

Urządzenie posiada funkcję "letnie noce", które to pozwala na wymianę cieplejszego powietrza z zewnątrz w nocy.

Standardowo urządzenie wyposażone jest w ochronę przewciwzamrożeniową a także w automatyczny by-pass, który służy do lepszej kontroli i regulowania temperatury w trybie letnim.

Dostarczane z krzyżowym wymiennikiem przeciwprądowym w wersji z tworzywa lub alternatywnie z aluminium. 

Do sterowania wykorzystywany jest regulator CTS 602,   

który oferuje bogaty wybór funkcji takich jak:

- sterowanie przy pomocy menu,

- ustawienia programu tygodniowego,                                    

- czasowa kontrola stanu filtra,

- regulacja prędkości pracy wentylatora,

- sterowanie systemem chłodzenia obejściowego (w sezonie letnim),

- sterowanie nagrzewnicami,

- wyświetlanie kodów usterek.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest ustawienie tygodniowego programu pracy, ponieważ większość rodzin funkcjonuje według siedmiodniowego, powtarzalnego rytmu. Jednostka sterująca oferuje trzy osobne programy tygodniowe, dzięki którym możliwe będzie idealne dopasowanie pracy systemu do tygodniowego rytmu Państwa rodziny oraz zagwarantowanie najlepszego klimatu wnętrza. Program tygodniowy pozwala ustawić parametry wymiany powietrza, wentylacji, żądanej temperatury (m. in. niższa temperatura w nocy), harmonogramu godzinowego aktywacji poszczególnych ustawień, itd

Wydajność m³/h 175
Efektywność wymiennika % do 95
Wymiary (dł. x gł. x wys.) mm 1.000 x 526 x 333
Waga kg 30

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii

 • Rekuperator NILAN Comfort 300LR
  Rekuperator NILAN Comfort 300LR

  Rekuperator pasywny Comfort 300LR to urządzenie, które z wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.


 • Rekuperator NILAN Comfort 450
  Rekuperator NILAN Comfort 450

  Rekuperator pasywny Comfort 450 to urządzenie, które z wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.


 • Rekuperator NILAN Comfort 252 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 252 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 252 Top to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort CT300
  Rekuperator NILAN Comfort CT300

  Rekuperator pasywny Comfort CT300 to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort 302 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 302 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 302 TOP to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort 300 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 300 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 300 TOP to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


Do góry