Rekuperator NILAN Comfort 300LR

NILAN

300LR

Rekuperator pasywny Comfort 300LR to urządzenie, które z wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.

Więcej szczegółów

Drukuj Zgłoś błąd

Opis

Specyfikacja

Opinie

Rekuperator pasywny Comfort 300LR to urządzenie, które z wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.

Urządzenia Comfort można stosować w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i apartamentach ale również w biurach.

Wydajność m³/h 325
Efektywność wymiennika % do 93
Wymiary (dł. x gł. x wys.) mm 1.000 x 508 x 560
Waga kg 49

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii

 • Rekuperator NILAN Comfort CT150
  Rekuperator NILAN Comfort CT150

  Comfort CT 150 to urządzenie wentylacyjne certyfikowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt. Głośność 49dB na najwyższym biegu wentylatora oraz możliwość montażu w pozycji pionowej lub poziomej.


 • Rekuperator NILAN Comfort 450
  Rekuperator NILAN Comfort 450

  Rekuperator pasywny Comfort 450 to urządzenie, które z wentyluje pomieszczenia a energię cieplną uzyskaną z powietrza wywiewanego zużyje do podgrzania świeżego powietrza.


 • Rekuperator NILAN Comfort 252 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 252 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 252 Top to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort CT300
  Rekuperator NILAN Comfort CT300

  Rekuperator pasywny Comfort CT300 to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort 302 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 302 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 302 TOP to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


 • Rekuperator NILAN Comfort 300 TOP
  Rekuperator NILAN Comfort 300 TOP

  Rekuperator pasywny Comfort 300 TOP to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o instalacji szafkowej lub naściennej, np. w pomieszczeniu użytkowym lub gospodarczym. 


Do góry